Radom Food Fest. Bobby Burger

Radom Food Fest. Bobby Burger
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radom Food Fest to festiwal smaków w wykonaniu lokalnych restauratorów, kawiarni i punktów gastronomicznych. Impreza odbędzie się od 2 do 6 października. Restauracje, lokale i kawiarnie, które chciałyby dołączyć do wydarzenia i zaprosić do siebie radomian ciekawych nowych smaków, proszone są o kontakt poprzez profil na Facebooku – Radom Food Fest - TUTAJ; lista jest wciąż otwarta. Więcej na temat imprezy TUTAJ

W festiwalu weźmie udział m.in. "Bobby Burger" przy ul. Żeromskiego 29.  Sieć lokali powstała z potrzeby stworzenia miejsca, które złamie monopol budek z kebabami czy stacji benzynowych na nocne posiłki dla młodych ludzi. "Nie chcemy więcej niezdrowego jedzenia, spożywanego na schodach przy dworcach, które pochodzi z wątpliwego źródła! Jesteśmy alternatywną, pionierami kultury slow food. Dajemy przyjemność i budujemy klimat, który tworzy z naszych lokali coś więcej niż miejsce, w którym szybko można zjeść. Chcemy być niepokorni, dynamiczni, otwarci - tak jak kultura miejska, z której wyrastamy" - czytamy na stronie Bobby Burger.

Aktualnie do sieci należy 35 restauracji, a marka ciągle rośnie w siłę. Właścicielom sieci przyświeca motto: REAL FOOD, REAL PEOPLE. 


- Wraz z porą roku zmieniamy menu i jego szatę graficzną. W tym sezonie polecamy burgera JANUSH z kotletem i sosem buraczanymi PI-NUT z masłem orzechowym. W zimę mieliśmy NIE DASZ RADY, który był mega ostry i CHEESMASS z kostką serową, a na wiosnę np. BIT_ROOT z burakami czy TOKYO z ananasem i kiełkami fasoli mung - wylicza Agata Kowalczyk z Bobby Burger Radom. - Sokołów specjalnie dla nas produkuje partię 100 proc. mięsa wołowego bez domieszek ścięgien czy tłuszczu. Utrzymujemy standardy na najwyższym poziomie.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy