W środę Dzień Otwarty w PG 11

W środę Dzień Otwarty w PG 11
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1007]


Szkoła przygotowała atrakcyjną ofertę edukacyjną dla klas szóstych szkół podstawowych na rok szkolny 2014/2015. Powstaną klasy z rozszerzonymi programami nauczania języków obcych- język angielski i niemiecki, z rozszerzonym językiem angielskim oraz  innowacje pedagogiczne w postaci klas : humanistycznej i matematyczno- informatycznej.

Sport znajduje się w ofercie edukacyjnej klas: zapaśniczej, piłki siatkowej, piłki nożnej, tenisa stołowego. Dla uczniów  o niesprecyzowanych jeszcze zainteresowaniach powstanie klasa ogólna.  

Szkoła zapewnia dobre warunki do nauki w postaci pracowni informatycznych, sal  z tablicami interaktywnymi, dostępu do wi-fi, siłowni, biblioteki multimedialnej, szafki  do dyspozycji dla każdego ucznia.

Ponadto szkołą oferuje zajęcia rozwijające zdolności, przygotowujące do egzaminu, dydaktyczno- wyrównawcze i konsultacje. Działalność pozalekcyjna opiera się na pracy kół przedmiotowych, szkolnego klubu sportowego, wolontariatu.   

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie gimnazjum serdecznie zapraszają do zwiedzenia szkoły  i zapoznania się dokładnego z jej ofertą w “Dniu otwartym”.

Źródło: PG 11

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy