Spotkanie z duchami w PSP 15

Spotkanie z duchami w PSP 15
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W myśl hasła ,że zabawa też może być nauką, łącząc przyjemne z pożytecznym, nauczyciele PSP nr 15 w Radomiu wystąpili z niecodzienną propozycją skierowaną do uczniów klas piątych. Wychodząc naprzeciw modnej obecnie tematyce "Zmierzchu" czy "Monster High", zorganizowali imprezę multimedialną „Spotkanie z duchami”. W przedsięwzięciu wzięło udział 50 uczniów, których powitali ucharakteryzowani organizatorzy i dyrektor szkoły Małgorzata Suligowska. Trzy popołudniowe godziny wypełniły prezentacje multimedialne o duchach w polskich, niemieckich i angielskich zamkach, konkurs na najbardziej pomysłowe przebranie, zabawy językowe- kalambury i krzyżówka z hasłem „Lubimy się bać", tworzenie mumii z papieru, taniec duchów przy dźwiękach teledysku „Thiller” M. Jacksona.  Dodatkowo uczniowie obejrzeli fragment filmu pt. ”Wakacje z duchami” oraz zmierzyli się w konkurencjach sportowych, które miały na celu sprawdzenie „zdrowego ducha uczestników”.

[gallery id=230 los=1]

Niezwykły program uzupełniała dekoracja przedstawiająca mroczny wypełniony duchami oraz tematycznymi rekwizytami zamek. Nie zabrakło również lampionów z dyń oraz postaci hrabiego Drakuli. Imprezę zakończyły wspólne pląsy wszystkich małych i całkiem już dorosłych duchów w rytmie klimatycznej muzyki. Dyrektor szkoły Małgorzata Suligowska nie kryła słów uznania dla swoich kreatywnych nauczycieli, którzy po raz kolejny udowodnili, że w „piętnastce” nie można się nudzić. Organizatorami spotkania byli: Izabela Kubacka, Aneta Łabęcka- Pasek, Małgorzata Dąbrowska, Grażyna Molga, Wioletta Pożyczka, Monika Dwojak oraz Michał Muszyński.

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/5_edukacja/dsc02381.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96