Pierwszaki w Krainie Marzeń nagrodzone w naszym konkursie

Pierwszaki w Krainie Marzeń nagrodzone w naszym konkursie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Z pierwszakami spotkaliśmy się w Krainie Marzeń, zabawa tam to nagroda za zwycięstwo w naszym konkursie. Dzieci od razu rozbiegły się, aby skorzystać z „kąpieli” w basenie z piłeczkami, pozjeżdżać na zjeżdżalniach, poskakać na trampolinach lub zniknęły w czeluściach wielkiego labiryntu. Pierwszaki bawiły się tak dobrze, że ich wychowawczyni Barbara Bobrowska kilkakrotnie musiała zwoływać ich na zbiórkę, aby ekipa z Co za dzień mogła wręczyć im upominki ufundowane przez hipermarket E-Leclerc Radom.

Dzieci ciężko było odciągnąć od zabawy, ale w końcu udało się. Przyznały, że bardzo cieszy je zwycięstwo, a nagrody są super! - Cieszę się, że udało się wygrać. Czasami wchodziłem i głosowałem. Tu w Krainie Marzeń bardzo mi się podoba, mogę się wyszaleć, jest super – mówił Nikodem z klasy Id PSP 9. - Wszystko mi się tu podoba, po prostu wszystko – przyznała jedna z pierwszoklasistek ( niestety, nawet nie zdążyliśmy zapytać jej o imię, ponieważ pobiegła bawić się dalej).

[gallery id=222 los=1]

- To bardzo udana nagroda, dzieciaki mogą się tutaj w bezpiecznie wyszaleć. Jak widać to dla nich wielka frajda – stwierdziła Barbara Bobrowska.

Od wychowawczyni pierwszaków otrzymaliśmy również teczkę pełną rysunków. To prace, które uczniowie PSP 9 przekazali na nasz nowy konkurs „Rysunkowy List do Św. Mikołaja”. Już wkrótce rozpoczniemy prezentacje konkursowych prac, a spośród nich trzy zwycięskie wyłoni specjalna komisja. Na Wasze prace czekamy do 30 listopada – śpieszcie się! Szczegóły konkursu znajdziecie – TUTAJ!

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim radomskim pierwszakom za udział w naszej zabawie i zapraszamy do następnej!

Serdecznie podziękowania dla sponsorów nagród:


             
               Kraina Marzeń
           Radom, ul. Tytoniowa 2/6a
               tel. 501 499 155         

            Hipermarket E.Leclerc
                ul. Toruńska 1
              26-600 Radom

Aleksandra Jabłonka (a.jablonka@cozadzien.pl)/ fot. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/5_edukacja/tn_dsc_8261.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96