PG 13 szuka młodych architektów

PG 13 szuka młodych architektów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Publiczne Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu poszukuje młodych talentów w zakresie sztuki architektonicznej i tym samym zachęca uczniów szkół podstawowych z Radomia i regionu do wzięcia udziału w konkursie „Architektura Radomia” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Uczestnicy konkursu wykonują dowolną techniką makiety obiektów architektonicznych znajdujących się w Radomiu. Pracę należy dostarczyć wraz ze zdjęciami oraz podstawowym opisem obiektu, czyli jego nazwą i adresem. Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 15 kwietnia 2014 roku, zaś termin składania prac w siedzibie organizatora -16 maja. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 27 maja 2014 roku.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie przede wszystkim uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, ale także młodsze dzieci. Do rywalizacji opiekunowie mogą zgłosić uczniów indywidualnych lub dwu- i trzyosobowe zespoły.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej http://gim13.eu/artykul/konkurs-dla-uczniow-szkol-podstawowych

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Źródło: PG 13

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy