Nocne czytanie bajek

Nocne czytanie bajek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W piątek (26 października) w Publicznej Szkole Podstawowej nr 23 odbyło się Nocne czytanie bajek. Od godziny 19 do północy nauczyciele przebrani w czarodziejskie stroje czytali bajki dla dzieci. Przygotowano ciekawe propozycje książkowe. Klasyka bajki i baśni z mądrymi morałami i przesłaniem dla każdego dziecka.

Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, zabawy muzyczne, wspólne śpiewanie kołysanek, karaoke, filmoteka bajkowa. Każde dziecko miało własny kocyk, śpiworek lub poduszeczkę. Sala przystrojona w piękną dekorację bajkowo - baśniową zamieniła się w „magiczną sypialnię”.

Atmosfera dobrej zabawy udzieliła się również rodzicom, którzy włączyli się w udział w imprezie. Pomagali swoim dzieciom rozwiązywać zagadki o tematyce bajkowo - baśniowej oraz dopingowali podczas rozwiązywania rebusów z „zaczarowanego koszyka”.

Panie nauczycielki malowały twarze dzieci w fantazyjne wzory, a pan dyrektor, jak zawsze w dobrym humorze, troskliwie opiekował się wszystkimi „śpiochami”, zapewniając nieustannie uśmiech na twarzach. W przerwach organizatorzy zapewnili dla wszystkich pyszny słodki poczęstunek. Na zakończenie imprezy, został rozstrzygnięty najważniejszy konkurs z atrakcyjną nagrodą główną.

Głównym organizatorem imprezy była dyrekcja placówki -  Izabela Leśniewska oraz Tomasz Bernat wraz z nauczycielami:  Małgorzatą Wojtyniak, Justyną Grobel, Beatą Rybińską, Anną Kowalczyk, Małgorzatą Janiszewską, Joanną Troniarz, Sylwią Ciesielską, Mariolą Czajkowską. Precyzyjną dekorację, która zachwyciła uczestników  wykonała Jolanta Markwat.


 

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy