Niezwykły koncert "Pamiętają" w PSP 23

Niezwykły koncert
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Listopad jest miesiącem wspomnień i pamięci o tych, którzy odeszli, dlatego uczniowie z PSP 23 prezentowali piosenki zmarłych artystów, zarówno polskich, jak i anglojęzycznych. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów, którzy chcieli zaprezentować swoje talenty wokalne.


[gallery id=206 los=1]

Pośród uczestników nie zabrakło przedstawicieli klas młodszych, jak również ich starszych kolegów i koleżanek. Zaprezentowano utwory Anny Jantar, Jacka Kaczmarskiego, Magika z zespołu Paktofonika, Marka Grechuty oraz Whitney Houston czy zespołu The Beatles. Występ wzbogacony był o prezentację multimedialną, która przybliżyła wszystkim nie tylko sylwetki artystów, ich najwybitniejsze dokonania, ale i ciekawostki z ich życiorysów.

Atmosfera konkursu była wspaniała, publiczność żywiołowo reagowała na występy, a brawa nie cichły ani na chwilę. Rozkołysani widzowie włączali się do śpiewu. Jury po naradzie przyznało wyróżnienie i nagrody. Zwycięzcą okazał się duet: Kinga Szewczyk z klasy 6 b oraz Mikołaj Redestowicz z klasy 6c, którzy zaśpiewali piosenkę Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”.

Organizatorzy konkursu - dyrekcja szkoły, Magdalena Baranowska, Marlena Beresińska oraz Michał Tatarek - serdecznie dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie, publiczności za ogromne zaangażowanie i wyrażają nadzieję na jeszcze liczniejszą frekwencję wśród uczestników w kolejnych latach.

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy