NAJFAJNIEJSZA PIERWSZA KLASA

NAJFAJNIEJSZA PIERWSZA KLASA
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
klasa 1 b z PSP 25Znamy już zwycięzców w naszym plebiscycie „Najfajniejsza Pierwsza Klasa”.  Zwyciężyła klasa I b z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 25 z wynikiem 18,9 proc.  Drugie miejsce zajęła  klasa I d z PSP nr 34 – z wynikiem 18, 3 proc.,a trzecie I a z PSP nr 25 – uzyskując 14, 6 proc.

Walka trwała do północy 22 listopada i do ostatniej minuty była zacięta. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Będziemy kontaktować się z nimi osobiście.

Przypominamy, że laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymują atrakcyjne nagrody, ufundowane przez naszych sponsorów.

Klasa, która zajęła I miejsce wygrywa: wizytę w Farmie Iluzji,  dwie godziny zabawy w parku rozrywki - Hula Park, nagrody rzeczowe ufundowane przez m .in przez FIG AND, Piotr i Paweł,  ROKO,  Świat Dziecka, Komendę Miejskiej Policji w Radomiu pobyt w Aquapark Radom w Centrum Słonecznym, a także wizytę w Radiu Rekord i możliwość nagrania piosenki w studio, trening z piłkarzami Radomiaka oraz  wiele innych. Szczegóły TUTAJ.

Laureaci II miejsca będą bawić się w w parku rozrywki w Hula Park i w radomskim Aquaparku, wezmą udział kulinarnych zajęciach w  rodzinnej restauracji "MammaLeo”, a także przyjdą z wizytą do Radia Rekord, czekają ich też atrakcyjne upominki od naszych sponsorów – więcej TUTAJ.

Zdobywcy III miejsca również będą bawić się  w Aquapark Radom w Centrum Słonecznym i Hula Parku odwiedzą Radio Rekord oraz bezpieczny dom. Otrzymają także wspaniałe upominki – TUTAJ.

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom z którymi wkrótce skontaktujemy się telefonicznie, serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe wyniki konkursu TUTAJ.


RED. /fot. cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy