Konkurs Grafiki Komputerowej - zgłoszenia do 21 marca!

Konkurs Grafiki Komputerowej - zgłoszenia do 21 marca!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu miasta Radom i powiatu oraz uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest propagowanie kształcenia informatycznego, rozwijanie zainteresowań graficznych uczniów, budowanie poczucia tożsamości regionalnej oraz poszerzanie wiedzy o filozofie i jego twórczości. W tym roku tematem konkursu jest „Moje spotkanie z bajkami Leszka Kołakowskiego". Zadaniem konkursowym jest wykonanie za pomocą wybranego programu graficznego (spośród: Gimp, PhotoShop, Corel Photo – Paint) pracy w formacie A3 i przesłanie wydruku oraz płyty CD na adres organizatora. Tematem konkursu jest zaprojektowanie ilustracji do jednej z bajek prof. L. Kołakowskiego spośród podanych:
- poziom gimnazjalny: „Bajka syryjska o wróblu i łasiczce", „Bajka perska o sprzedawcy osła";
- poziom ponadgimnazjalny: „Noe czyli Pokusy solidarności", „Kuszenie świętego Piotra apostoła".

Komisja konkursowa zakwalifikuje do finału po 12 uczestników z każdej kategorii. Zawody finałowe zostaną przeprowadzone w pracowniach komputerowych ZSE.


Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie – maksymalnie pięcioro uczniów z jednej szkoły – następuje poprzez dostarczenie na adres organizatora (Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu, ul. Sadkowska 19) prac kwalifikacyjnych oraz kart zgłoszeniowych z dopiskiem „Konkurs Grafiki Komputerowej" do dnia 21 marca. Uwaga – decyduje data doręczenia, a nie stempla pocztowego.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 602-453-921 lub pod adresem e-mail: konkursgraficzny@elektronik.edu.pl. Informacje, regulamin, karty zgłoszeniowe do pobrania - TUTAJ


RED, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy