Koncert Noworoczny w PSP 15

Koncert Noworoczny w PSP 15
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=934]

Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna przybrała charakter sali koncertowej.Noworoczny Koncert Życzeń obfitował w dedykacje kierowane do dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców oraz wszystkich zaproszonych gości.

Życzeniom towarzyszyły występy dzieci – począwszy od tych najmłodszych 5 – 6 latków po uczniów, którzy niebawem opuszczą mury szkoły. Na scenie pojawili się również nauczyciele, a także rodzice – absolwenci naszej szkoły.

Nastrojowe melodie świątecznych piosenek i karnawałowe rytmy tańców latynoamerykańskich, standardowych i nowoczesnych oraz teatralne występy młodszych i starszych uczniów spowodowały, że program koncertu nie był monotonny – wzruszał i bawił. Publiczność reagowała bardzo spontanicznie. Były głośne brawa, momenty radości i uśmiechu, a także łzy wzruszenia.

Na zakończenie wszyscy goście zostali obdarowani aniołkami z mottem przewodnim wieczoru: „Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić”.

Dyrektor Małgorzata Suligowska dziękując organizatorom nawiązała do motta przewodniego wieczoru i podkreśliła, że w PSP 15 żaden dzień nie jest stracony.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele: Monika Orzechowska, Elżbieta Okolus, Edyta Małek, Joanna Kupidura, Anna Russ i Dorota Ługowska.

Źródło: PSP 15

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy