Kolędy i świąteczne piosenki po angielsku w PSP 7

Kolędy i świąteczne piosenki po angielsku w PSP 7
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Niezwykle ciepła i serdeczna atmosfera spotkania jak również przepiękne dekoracje wprowadziły wszystkich obecnych w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Zaprezentowali się soliści, zespoły i duety z radomskich szkół podstawowych: PSP 3, PSP 20, PSP 28, PSP 29, PSP 32, PSP 33, PSP 34 oraz reprezentanci gospodarzy z PSP nr 7. W sumie wykonano 21 utworów, kolęd i piosenek świątecznych.

Wykonania oceniało jury, któremu przewodniczyła Maria Kukla - Dąda manager Centrum Egzaminacyjnego Cambridge przy City College. Bardzo wysoki poziom prezentacji sprawił jury nie lada kłopot w wyborze najlepszego.

Po szczegółowej analizie jury przyznało nagrody i wyróżnienia: Grand Prix otrzymał akompaniujący sobie na gitarze Wojtek Weremczuk z PSP 3. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Świerczyńska z PSP 7, drugie duet Zuzanna Kaczor i Maria Kowalczyk z PSP 28, trzecie natomiast

duet Julia Podsiadła i Agnieszka Puta z PSP nr 33.

Organizacją i przygotowaniem kolejnej już IV edycji konkursu zajęły się ponownie nauczycielki języka angielskiego z PSP 7 - Eliza Magdalena Prawda oraz Beata Leszek.

Źródło: PSP 7/ fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy