Kolędowanie w PSP nr 32

Kolędowanie w PSP nr 32
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Celem spotkania była integracja społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości oraz oddanie atmosfery świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja wspólnego kolędowania.

Zebranych w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej gości uroczyście powitała  dyrektor Aleksandra Kaleta. W świąteczny nastrój wprawiła wszystkich kolęda „Pójdźmy wszyscy do stajenki” wykonana przez chór rodziców, przygotowanych przez Wiolettę Latosek. Ogromne zainteresowanie i podziw ze względu na doskonałą charakteryzację wzbudzili również ci rodzice, którzy wcielili się w role trzech króli, Józefa i Maryi, w którą wcieliła się jedna z nauczycielek. 

Zgromadzeni goście, uczniowie i grono pedagogiczne ochoczo przyłączyli się do wspólnego kolędowania. Razem zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy w ciekawych aranżacjach. Specjalnie na potrzeby tego wieczoru nauczyciele utworzyli chór, który wykonał kolędę „Hej w dzień narodzenia”, co spotkało się z ogromnym aplauzem publiczności. Miłym akcentem było obdarowanie przybyłych gości drobnymi, pamiątkowymi upominkami. Wszystkim obecnym udzieliła się miła, rodzinna i serdeczna atmosfera, pełna uśmiechu, wzajemnej życzliwości i wielu wzruszeń. Taki wieczór łączy pokolenia i wyzwala niezapomniane emocje, dlatego już na stałe wpisał się w tradycję PSP nr 32. 

Na koniec spotkania dyrektor serdecznie podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Wieczoru Kolęd, za zaangażowanie i udział w uroczystości. Wspólne odśpiewanie kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zakończyło ten magiczny czas.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy