„Gangnam Style" w PG 22 - ZOBACZ VIDEO!

„Gangnam Style
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Piosenka „Gangnam Style”, której wykonawcą jest koreański piosenkarz o pseudonimie PSY bije rekordy popularności. Utwór wpada ucho, a największą furorę robi „koński taniec”. Koreański artysta zapraszany jest najważniejszych stacji informacyjnych świata, aby pokazać swój taniec. Uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 22 nie chcieli zostać w tyle za trendami.

-Wszystko zaczęło się od tego, że po zajęciach siedzieliśmy wspólnie i nałogowo słuchaliśmy tej piosenki. Kilka dni później były otrzęsiny klas pierwszych- tam nagraliśmy filmik jak tańczymy „Gangnam Style” – mówi Julia Tusińska – uczennica PG22.

Aby podtrzymać świetną atmosferę panującą na tej imprezie, uczniowie postanowili, że na długiej przerwie zatańczą  „Gangnam Style” jeszcze raz.

- Łatwo nie było. Największy problem był z muzyką. Wpadliśmy na pomysł, że puścimy ją przez radiowęzeł. Dyrektor nie miał nic przeciwko- dodaje gimnazjalistka.

Dużo osób nie tańczyło. Utworzyła się grupka kilkunastoosobowa, pozostali uczniowie obserwowali zabawę.

Gimnazjaliści wzięli też udział w konkursie organizowanym przez stację TVN, a w przeciągu najbliższych dni mają nakręcić teledysk. Ich filmy został wyemitowany w porannym programie "Dzień Dobry TVN".

Poniżej prezentujemy dwa  filmiki nakręcone przez uczniów."Otrzęsiny" w PG 22 Radom


Artur Molęda

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy