Dzień Otwarty w PSP nr 4

Dzień Otwarty w PSP nr 4
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Na to wydarzenie zostały zaproszone pięciolatki i sześciolatki wraz z rodzicami. Dzień Otwarty zorganizowali nauczyciele i dyrekcja szkoły.

Dzień Otwarty odbył się pod hasłem "Witaj wiosno!". Jego program obejmował spotkanie z Dyrekcją Szkoły i nauczycielami, inscenizacje o wiośnie, występy taneczne, zwiedzanie szkoły z przewodnikiem, wystawę osiągnięć uczniów, prezentacje multimedialną, konkursy z nagrodami, zagadki, niespodzianki.

Wszyscy odwiedzający byli zachwyceni rozmiarem szkoły, jej przestronnymi korytarzami, salami, szatniami, na dodatek każde pomieszczenie jest ozdobione kolorowymi pracami uczniów "Czwórki". Duża biblioteka, barwna świetlica, stołówka z pysznymi obiadami - to atuty tej szkoły. Wykwalifikowana, a przede wszystkim miła, komunikatywna, przyjaźnie nastawiona kadra nauczycielska to wizytówka tej placówki. Jej uczniowie chętnie uczestniczą w różnego rodzaju inicjatywach charytatywnych, np. mają pod swoją opieką szczeniaki ze schroniska radomskiego w ramach adopcji na odległość. To bardzo ważne, by uczulać dzieci na problem bezdomności zwierząt, by wzbudzać w nich empatię, chęć pomocy nawet tym najmniejszym.


 


 

 

 

 

 

red. K. S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy