Baśnie Braci Grimm – konkurs w PG 13

Baśnie Braci Grimm – konkurs w PG 13
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych, a każda szkoła może zgłosić dowolną liczbę uczestników, przygotowujących zarówno pracę plastyczną, jak i literacką.

Praca plastyczna to wykonana dowolną techniką praca ilustrująca wybraną baśń Braci Grimm, z kolei praca literacka polegać będzie na napisaniu współczesnej baśni (w języku polskim), opartej na motywach wybranego utworu Braci Grimm.

Prace mogą być składane w terminie do 16 maja 2014r., rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Publicznym Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu w terminie podanym przez organizatorów. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorów i instytucje wspierające: Towarzystwo Polsko-Austriackie (Oddział Radom) oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu (Filia nr 2).

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej http://gim13.eu/klocki-autonomiczne/jezyk-niemiecki

Organizatorzy zapraszają również do odwiedzania naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/niemiecki.gimnazjum13.Radom

Źródło: PG 13

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy