PRZYTYK: Zgłoszenia na targi papryki

PRZYTYK: Zgłoszenia na targi papryki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Na targach jak co roku wystawcy i przedsiębiorcy różnych branż będą mogli zaprezentować swoje ekspozycje. Firmy zainteresowane wzięciem udziału w tym wydarzeniu gmina prosi o dostarczenie- osobiście (do pok. nr 17 Urzędu Gminy w Przytyku) lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej, (na adres: Urząd Gminy w Przytyku, ul. Zachęta 57, 26-650 Przytyk) poprawnie wypełnionych oryginałów KARTY ZGŁOSZENIOWEJ oraz UMOWY NA UCZESTNICTWO w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.08.2015 r. Karta i umowa dostępne TUTAJ.

Rozpoczęły się również zapisy producentów papryki, chcących zaprezentować swoje tegoroczne plony, a także wziąć udział w corocznym konkursie na najładniejsze stoisko.

Impreza od lat cieszy się ogromnym powodzeniem. W tym roku program jest bardzo bogaty. Przewidziano atrakcje dla całych rodzin. W programie m.in. msza święta w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przytyku, formowanie korowodu paprykowego, występy Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Przytyka, gotowanie z Piotrem Pręgowskim, program dla dzieci Pan Tik Tak Fasolki i Ciotka Klotka, program kabaretowy w wykonaniu Ewy Kuryło i Piotra Pręgowskiego.

Tegoroczną imprezę swoimi występami uświetnią: Zespół Playboys, Szymon Wydra i Carpe Diem oraz Mezo.KS, Gmina Przytyk/ fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy