Rodzinna Majówka w PP 19

Rodzinna Majówka w PP 19
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Imprezie towarzyszyły: dobra zabawa z udziałem nauczycieli i animatorów, muzyka, piosenki, quizy, konkursy z nagrodami, tańce. Dzieci wraz z rodzicami mogli zaprezentować swoje umiejętności plastyczne, sprawność fizyczną i umiejętności wokalne. Majówka była okraszona dobrym humorem i słodkim poczęstunkiem.

Majówka rozpoczęła się powitaniem i wspólnymi tańcami po obwodzie koła. Tak duży krąg skumulował bardzo dużo dobrej energii i zachęcił do aktywności. Rodzice i dzieci bardzo chętnie brali udział w proponowanych zabawach. Tatusiowie i dziadkowie przypomnieli sobie i innym jak niegdyś bawili się beztrosko śpiewając „Wio koniku”. Zabawa „ Misie – Pysie” zintegrowała i małego i dużego.

Mamy zaprezentowały swoje umiejętności w tańcu integracyjnym „Raz na ludowo”. Nie pominięto również tak modnego tematu jak dieta. Muzyką, tańcem oraz świetnymi strojami zachęcano do zdrowego stylu życia, a dokładnie do zjadania owoców i warzyw.

Na placu zabaw urządzono warsztaty plastyczne. Chętne dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami. Rysowały i malowały na tematy dowolne. Wykonanymi dziełami dzieci obdarowywały swoje mamy z okazji ich święta. Każda z prac została nagrodzona cennym upominkiem.

Wśród uczestników Majówki nie zabrakło kibiców piłki nożnej, którym w super strojach zagrzewali zebranych do zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Po zabawie przyszedł czas na słodki poczęstunek, miłe rozmowy i pamiątkowe fotografie. Majówka zakończyła się w dobrych nastrojach z nadzieją że wszyscy ponownie spotkają się znów za rok.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy