Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
LENAAL sp. z o.o.

Branża inne
Lokalizacja Radom
Stanowisko Operator maszyn obróbczych CNC

Zamieszczona 2017-11-14 07:59:13
Operator maszyn obróbczych CNC
LENAAL jest firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu w zakresie ciśnieniowego odlewania detali ze stopów aluminium i stopów cynku.
Od jej założenia w roku 1989, poprzez ciągłą rozbudowę i inwestycje w innowacyjne technologie, firma stała się nowoczesnym zakładem produkcyjnym.
Obecnie nazwa LENAAL oznacza dostawcę o ugruntowanej pozycji rynkowej, zaspokajającego najwyższe wymagania wszystkich branż przemysłu.

Zakres obowiązków

  • Obsługa frezarek sterowanych numerycznie
  • kontrola wyrobów zgodnie z planem kontroli
  • Praca w systemie trzy zmianowym

  • Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wymagania

  • wykształcenie zawodowe / średnie techniczne
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość rysunku technicznego

  • CV ze zdjęciem należy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@lenaal.com.pl
    W dokumentach prosimy zamieszczać aktualny dopisek o przetwarzaniu danych osobowych. Każde CV nie posiadające owej zgody, zostanie odrzucone.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ‘’

    baner