Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
Kantar Millward Brown

Branża inne
Lokalizacja Radom
Stanowisko Ankieter Telefoniczny-możliwa praca zdalna-Radom

Zamieszczona 2017-11-13 18:45:20
Ankieter Telefoniczny-możliwa praca zdalna-Radom
Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej Kantar Millward Brown S.A.
poszukuje osób do pracy przy realizacji telefonicznych wywiadów w Radomiu.

Jesteś osobą otwartą, ambitną i komunikatywną? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Praca ankietera telefonicznego w Kantar MillwardBrown nie jest związana z marketingiem – nie sprzedajemy nic przez telefon.
  • W ramach współpracy z nami będziesz realizował wiele ciekawych projektów dotyczących wielu różnych zagadnień.

  • Oferujemy

  • Średnią stawkę 13,50zł brutto + w ramach bonusu dla najlepszych nawet 15zł brutto.
  • Stawka nie jest zależna od ilości przeprowadzonych ankiet.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Umowę zapewniającą pełne świadczenia ZUS.
  • Kompleksowe przygotowanie do pracy poprzez system szkoleń.
  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego.
  • Miłą atmosferę pracy. Pracę w młodym zespole.
  • Możliwość pracy z domu.
  • Premie kwotowe za polecanie znajomych na stanowisko ankietera.
  • Płatne szkolenie wstępne (my płacimy Tobie!).

  • Wymagania

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera.
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Komunikatywności.
  • Nienagannej dykcji.
  • Dobrej organizacji pracy.

  • Telefon: 483828010

    Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV na adres: praca.radom@millwardbrown.com

    baner