Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
ASO MR SP. Z O.O. SP. K.

Branża motoryzacja
Lokalizacja Radom
Stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY

Zamieszczona 2017-10-12 14:27:38
MECHANIK SAMOCHODOWY
Firma ASO MR Sp. z o.o. S. K. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA & LEXUS. Na rynku istniejemy od 1992 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i dążących do dalszego rozwoju. Aktualnie poszukujemy osób do pracy w siedzibie w Radomiu na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa diagnostyka usterek w samochodach
  • Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów
  • Diagnozowanie i wykrywanie usterek
  • Naprawy mechaniczne

  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Profesjonalne szkolenia
  • Styczność z najnowszymi technologiami i samochodami klasy Premium

  • Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Wykształcenie średnie/zawodowe/wyższe (mile widziane kierunkowe mechanik)
  • Dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

  • Telefon: 483699034

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASO MR Spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
    Informujemy, że Administratorem danych jest ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu przy ul. Kielecka 68/70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne