Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
Apteka "GROSIK" w Nowym Mieście n/Pilicą.

Branża zdrowie i uroda
Lokalizacja Okolice
Stanowisko Kierownik Apteki.

Zamieszczona 2017-09-13 12:40:42
Kierownik Apteki.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych,
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki,
  • bieżące monitorowanie zgodności wydawanych leków z receptami.

  • Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • wewnętrzne szkolenie proceduralne i produktowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu,
  • ukończony staż,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • otwartość na pacjenta i troska o jego zdrowie.

  • Telefon: 483661152