Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
Royal-Art

Branża sprzedaż i marketing
Lokalizacja Radom
Stanowisko Magazynier - Sprzedawca

Zamieszczona 2017-09-13 12:17:43
Magazynier - Sprzedawca
Zakres obowiązków

  • • Obsługa klienta – prezentacja oferty oraz udzielanie informacji klientom
  • • Realizacja zamówień wewnętrznych i zewnętrznych
  • • Realizacja reklamacji
  • • Przyjmowanie dostaw oraz wydawanie towaru
  • • Montaż mebli
  • • Utrzymanie porządku i czystości w magazynie oraz salonie

  • Oferujemy

  • • Zatrudnienie na pełen etat – umowa o pracę
  • • Szkolenia produktowe
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Miła atmosferę

  • Wymagania

  • • Dyspozycyjność
  • • Komunikatywność
  • • Zaangażowanie
  • • Uczciwość
  • • Rzetelność
  • • Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w branży meblarskiej
  • • Wykształcenia min. średniego
  • • Odpowiedzialność
  • • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • • Wysoka kultura osobista

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@royal-art.pl