Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
Ewi

Branża produkcja
Lokalizacja Radom
Stanowisko Krawcowa-Szwaczka

Zamieszczona 2017-09-13 10:10:06
Krawcowa-Szwaczka
Ewi firma z wieloletnimi tradycjami, oraz perspektywami na przyszłość. Zajmujemy się szeroko pojętnym krawiectwem głównie szyciem ubranek dla dzieci oraz niemowląt. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Co czyni nas liderem na rynku w swojej branży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy nowych pracowników.

Zakres obowiązków

  • Szycie bielizny niemowlęcej,
  • koszul
  • pościeli

  • Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy-dopasujemy je do Ciebie
  • System pracy jednozmianowy
  • Umowa o pracę po okresie próbnym max 1 miesiąc
  • Na początek stawka godzinowa 13zł/h brutto
  • Docelowo system akordowy

  • Wymagania

  • Doświadczenia
  • Znajomość pracy na maszynach: owerlok (koniecznie)
  • stebnówka, lamowacz, podszywarka (mile widziane)

  • Telefon: 504769501

    Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV przez portal Cozadzień lub kontakt telefoniczny