Praca Radom, Ogłoszenia o pracę w Radomiu Oferty Pracy - Co za dzień
baner
STALGAST Radom Sp. z o.o.

Branża produkcja
Lokalizacja Radom
Stanowisko pracownik produkcyjny

Zamieszczona 2017-08-11 12:21:33
pracownik produkcyjny
STALGAST Radom Sp. z o.o. wiodącym jest producentem wyrobów z blachy nierdzewnej dla branży gastronomicznej

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych polegających na kompletowaniu elementów wyrobów, wstępnym montażu i pakowaniu

  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie zadaniowo-premiowym
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji

  • Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży metalowej
  • Dobry stan zdrowia umożliwiający pracę fizyczną na produkcji
  • Zaangażowanie w uzyskiwanie jak najlepszych wyników w zakresie jakości i wydajności

  • Oferty w postaci CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja.radom@stalgast.com lub osobiście składać w firmie STALGAST Radom Sp. z o.o., ul. Tarnobrzeska 8 (Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna)