SKLEPY KOMFORT S.A.

Branża sprzedaż i marketing
Lokalizacja Radom
Stanowisko SPRZEDAWCA

Zamieszczona 2017-03-20 20:44:18
SPRZEDAWCA
Rozwiń skrzydła z najlepszymi !

Sklepy KOMFORT S.A. to nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, należąca w 100 % do grupy spółek kontrolowanych przez Michała Sołowowa.

Jesteśmy czołową polską marką specjalistycznych salonów oferujących dywany, wykładziny, panele, podłogi drewniane, a także akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.
Stworzyliśmy i dalej rozwijamy sieć ponad 100 sklepów w całej Polsce. Sprzedajemy również za pośrednictwem e-sklepu na stronie www.komfort.pl. Posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych magazynów dystrybucyjnych w Europie Środkowej.
Współpracujemy z producentami z całego świata, co pozwala na budowanie atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty. Osiągnęliśmy pozycję lidera swojej kategorii. Przez ponad 20 lat obecności na rynku staliśmy się jedną z najbardziej znanych polskich marek.

Jeżeli jesteś ambitny i chcesz rozwijać się w gronie najlepszych specjalistów – dołącz do nas. Pokażemy Ci drogę do sukcesu.
Obecnie do naszego sklepu w Radomiu poszukujemy energicznych osób na stanowisko: SPRZEDAWCY.

Zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • sprzedaż pokryć podłogowych,
  • doradztwo i kompleksową obsługę klienta
  • dbanie o powierzoną grupę produktów.

  • Oferujemy

  • stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Wymagania

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży,
  • • umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej,
  • • znajomości grupy produktów (mile widziane),
  • • umiejętności komunikacyjnych,
  • • odpowiedzialności i dokładności,
  • • dobrej organizacji pracy własnej.

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.