ZST zdobył nagrodę w Barcelonie

ZST zdobył nagrodę w Barcelonie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1018]

W forum uczestniczyło ponad tysiąc nauczycieli z 98 krajów z całego świata. Podczas Forum wręczony został Zespołowi Szkół Technicznych cetryfikat Mentor School przyznany na drugą już kadencję. W ramach forum, jako działanie innowacyjne, prezentowana była metodologia związana z Wystawą Interaktywną MÓZG 2014.

Niezbędnym do zaprezentowania wystawy warunkiem było wpisanie się jej w opracowaną przez specjalistów z Microsoftu listę umiejętności 21 wieku. Umiejętnościami tymi są: komunikacja, umiejętność rozwiązywania problemów związanych z życiem codziennym i innowacyjność, współpraca, wykorzystanie technologii w nauczaniu, budowanie wiedzy oraz samoregulacja (samorozwój).

W ramach zajęć na Forum nasi reprezentanci poznawali nowe narzędzia związane z nauczaniem przy użyciu ITC, współpracowali w zespołach międzynarodowych i pisali projekty związane z „Celami Milenijnymi” opracowanymi przez UNICEF. ZST, region i Polskę na 9 edycji Microsoft in Education Global Forum Barcelona 2014 reprezentowali Artur Rudnicki, Tomasz Magnowski i Michał Czarnecki.

Źródło: ZST

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy