Zrób film o szkolnictwie zawodowym i zgarnij nagrody!

Zrób film o szkolnictwie zawodowym i zgarnij nagrody!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

źródło: http://obserwatorium.mazowsze.pl/idm,32,idn,455,konkurs-.htmlCelem I Mazowieckiego Konkursu Szkolnictwa Zawodowego jest promocja szkolnictwa zawodowego na Mazowszu oraz upowszechnienie korzyści płynących z wykorzystania środków unijnych.

Do udziału w konkursie organizatorzy zachęcają szkoły zawodowe, uczniów szkół zawodowych z województwa mazowieckiego (z wyłączeniem osób uczestniczących w systemie kształcenia osób dorosłych). Uczestnicy przygotowują film – maksymalnie pięciominutowy – o tematyce promującej szkolnictwo zawodowe. Prace powinny być nadsyłane w formacie: AVI, MPG4, DVD. Mogą być one realizowane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie trzyosobowe zespoły).

Karty zgłoszeniowe wraz z pracami konkursowymi należy składać od 10 września do 31 października osobiście w siedzibie WUP w Warszawie w godz. 8-16 lub przesłać pocztą na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie ul. Młynarska 16, 01-205 Warszawa z dopiskiem „I Mazowiecki Konkurs Szkolnictwa Zawodowego”. Nadesłane prace zostaną ocenione, a wyniki ogłoszone nie później niż do 20 listopada br. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach i terminie wręczania nagród do 1 grudnia br.

Na zwycięzców czekają nagrody: za I miejsce – talony zakupowe na 4,5 tys. zł; za II miejsce – talony zakupowe na 3 tys. zł i za III miejsce – talony zakupowe na 1,5 tys. zł (talony mogą być wykorzystane wyłącznie na sprzęt elektroniczny, oprogramowanie, gry edukacyjne i książki).

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie www.obserwatorium.mazowsze.pl

Red. N.Z.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy