Zagraniczni goście w VII LO

Zagraniczni goście w VII LO
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=955]

Podczas tygodniowej wizyty  trzyosobowa grupa praktykantów, studentów z Kolumbii, Brazylii i Kirgistanu prowadzili cykl zajęć w języku angielskim.

 - Zajęcia pozwalają naszym uczniom  na niezwykle unikalny, bezpośredni kontakt z młodymi ludźmi z odległych zakątków świata, poznanie ich kultury, tradycji i ciekawych zwyczajów. Takie zajęcia zapewniają kontakt z "żywym językiem" i sprzyjają naturalnej konwersacji - powiedziała Ewelina Makuch, opiekunka projektu.

- Praktykanci  w tym czasie mieszkają w domach naszych uczniów. Daniel, Paulo, Erkeaiym to trójka młodych, kreatywnych i przemiłych studentów. Podczas wszystkich zajęć z naszymi uczniami oprócz prezentacji swoich krajów oraz tradycji, historii i kultury, studenci prowadzili zajęcia, podczas których uczyli młodzież poznawania swoich słabości i tolerowania drugiego człowieka. Bardzo się zżyli z naszymi licealistami, zwiedzali z nimi ciekawe miejsca, spędzali czas wolny i testowali naszą polską kuchnię, która bardzo im smakowała. Wszyscy wyrazili chęć powrotu do nas, a my mamy nadzieję, że tak się stanie - dodała  Anna Sputowska-Pietras.

Źródło: VII LO

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy