W Zespole Szkół Technicznych są "happy". Zobacz teledysk

W Zespole Szkół Technicznych są
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJPiosenka „Happy” bije w ostatnim czasie rekordy popularności. W różnych miejscach na świecie i w Polsce np. w Krakowie czy Trójmieście powstają amatorskie teledyski, pokazujące szczęśliwych ludzi. Do tej tendencji dołączyli się nauczyciele i uczniowie, a także dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu.

- Jeden z naszych nauczycieli informatyki Jarosław Orczykowski pokazał nam te teledyski i zaproponował, abyśmy wspólnie zrobili coś podobnego w szkole. Chętnie podjęliśmy wyzwanie – powiedział Łukasz Gierek, nauczyciel informatyki w ZST, realizator filmu.

W realizacji teledysku bierze udział około 50 nauczycieli i ponad 50 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Całe przedsięwzięcie zrealizowano na terenie szkoły. Szablon scenariusza przygotowali nauczyciele Agnieszka Socha i Mariusz Utkowski.
- Do udziału w teledysku oprócz uczniów zostali zaproszeni również nauczyciele. Dyrektor Artur Rudnicki to zaakceptował i sam nawet wystąpił – wyjaśnia Łukasz Gierek. - Na ostateczny kształt tego filmu mieli wpływ praktycznie wszyscy uczestnicy. W trakcie realizacji pomysły rodziły się na bieżąco. Przyznaję, że świetnie się bawiliśmy.

Prace nad teledyskiem ZST trwały około dwóch tygodni.

Aleksandra Jabłonka

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy