"Dzień Czwórki" w ZSO 4

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1122]

Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem nauczycieli zorganizowali zawody sportowe w piłce nożnej, siatkowej oraz  konkursy międzyprzedmiotowe  w następujących kategoriach :

- "Umysły ścisłe to geniusze" - zadania z matematyki, przyrody, fizyki, chemii i ratownictwa     medycznego
- "Kultura Europy Zachodniej" - zadania z języka niemieckiego i języka angielskiego
- "Polacy nie gęsi, swój język mają"- zadania z literatury polskiej
- "Jesteśmy Europejczykami"- zadania z geografii i wiedzy o Unii Europejskiej
- "Taniec to energia" - ćwiczenia wokalne i taneczne

Szóstoklasiści  z PSP nr 4, PSP nr 9 i PSP nr 23 wykazali się szeroką wiedzą i zdolnościami we wszystkich konkurencjach. Najlepszym drużynom dyplomy i nagrody wręczał dyrektor ZSO nr 4
im. Polskich Olimpijczyków - Andrzej Nowak. Imprezę zakończył pokaz tańca nowoczesnego grupy tanecznej gimnazjalistek "CZWÓRKI" pod kierunkiem Sylwii Sochy.

Źródło: ZSO 4 Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy