Darmowe tablety dla uczniów

Darmowe tablety dla uczniów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Szkoła wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych czasów, uatrakcyjnia swoją propozycję naukową, w związku z tym oferuje uczniom tablet wraz z mobilnym internetem i pakietem edukacyjnym. - Chcemy, aby słuchacze szkoły TEB Edukacja mieli możliwość w praktyczny i nowoczesny sposób przyswajać wiedzę. Wierzymy, że takie rozwiązania pozwolą osiągnąć ten cel i sprawią, że uczniowie będą czerpać przyjemność z nauki – mówi Elżbieta Garlacz -Janicka, dyrektorka radomskiej szkoły TEB Edukacja.

Uczniowie szkoły TEB Edukacja otrzymują do swojej dyspozycji zaawansowany technologicznie tablet, oparty na systemie Android 4.0, który może służyć zarówno do nauki jak i rozrywki. Każde urządzenie posiada wgrany e-pakiet, czyli materiały dydaktyczne dostępne dzięki mobilnemu internetowi z limitem transferu 3GB. - Mamy nadzieję, że tego typu rozwiązania będą atrakcyjne dla naszych uczniów, dodatkową atrakcją jest zapewne fakt, że po zakończeniu nauki istnieje możliwość wykupienia tabletu za symboliczną złotówkę- dodaje dyrektorka.

E-pakiet jest autorskim programem TEB Edukacja, wykorzystującym najnowsze technologie w zakresie przyswajania wiedzy przez słuchaczy szkół policealnych.

TEB Edukacja to nowoczesne i profesjonalne szkoły policealne, dbające nie tylko o solidne i praktyczne przygotowanie do zawodu, ale również nowoczesność, wygodę i przyjemność w przyswajaniu wiedzy.

A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy