Salon Piękności "VIP"

Salon Piękności
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Salon Piękności VIP to pasja, doświadczenie i ciężka praca. Jesteśmy ekspertem w usługach fryzjerskich i kosmetycznych , specjalizujemy się w doborze fryzur makijażu i stylizacji paznokci. Działając od wielu już lat na rynku radomskim, staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientek.

Podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych. Co roku bierzemy udział w Targach Ślubnych, gdzie wykonujemy stylizacje ślubne i wieczorowe, prezentowane potem przez modelki na wybiegu. Te działania dają nam nową motywację i natchnienie do pracy, co w znaczący sposób przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Cieszy fakt, że do naszego salonu zagląda coraz więcej przyszłych Panien Młodych, które korzystając z naszych zabiegów, chcą wyglądać idealne w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Organizacja tak ważnych uroczystości jak ślub i wesele, wymaga nie lada umiejętności i niejednokrotnie przyprawia przyszłych nowożeńców o istny zawrót głowy. Dlatego często w labiryncie przedślubnych przygotowań wiele pań zapomina o swoim wizerunku, odkładając tę ważną przecież sprawę na ostatnią chwilę.

I kiedy z szaleństwem w oczach zaczynamy szukać odpowiedniego fryzjera czy makijażystki, następuje rozczarowanie, bo słyszymy, że za późno, że zajęte terminy, itd. Tak więc drogie przyszłe Panny Młode, naprawdę warto zadbać o oprawę swej urody nieco wcześniej.

W Salonie Piękności VIP gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z oferowanych usług. Nasz personel zatroszczy się nie tylko o wygląd klientek, ale również o ich świetne samopoczucie. Jesteśmy nastawieni na wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas Pań. Pomożemy Wam dobrać fryzurę i makijaż do sukni i dodatków, a żeby uniknąć stresu w dniu ślubu - w wybranym przez Panie terminie wykonamy stylizację próbną. Każda przyszła Panna Młoda znajdzie u nas fachową poradę , miłą atmosferę i profesjonalną usługę .

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do skorzystania z pakietów ślubnych i wieczorowych dla Niej i dla Niego. Satysfakcja gwarantowana!

Dla Niej

-stylizacja fryzury ślubnej

-stylizacja paznokci z ich przedłużaniem

-makijaż z zagęszczaniem rzęs

Dla Niego

-stylizacja fryzury ślubnej

-manicure

-zabieg pielęgnacyjny twarzy


Agnieszka Kostrzewa - Niedziela

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/10_ślub/vip/3.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96