Wróżki Smużki potrzebują Twojej pomocy!

Wróżki Smużki potrzebują Twojej pomocy!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Wróżki Smużki skrycie marzyły o bajecznym zamku w kolorach tęczy. Pewnego dnia opowiedziały o swoim marzeniu Krasnoludom. Pod wpływem niezwykłej opowieści o kolorach dzielni wojownicy zaczęli zadawać sobie niespotykane dotąd pytania. Jak pachnie kolor pomarańczowy? Jak bardzo zimny jest niebieski? Czerwony jest słodki, czy może kwaśny? Nie potrafili też wyobrazić sobie okna w kształcie stokrotki, czy balkonu w kształcie róży.

[gallery id=1767]

Krasnoludy poprosiły Wróżki, by zbudowały wymarzony zamek z piasku. Szybko okazało się, że piasek nie oddaje wszystkich kształtów i kolorów. Wróżki postanowiły zatem namalować zamek i pokazać jak naprawdę wygląda ich kolorowe marzenie. Do tego potrzebują jednak waszej pomocy!

Klucz do wszystkich komnat zamku ukryty jest w zakamarkach dziecięcej wyobraźni. Przybywajcie zatem! Namalujcie z Wróżkami Smużkami ich zamek, odkrywajcie niezwykłe kolory w ogrodzie i stwórzcie własną Magiczną Smużkę, którą zabierzecie do domu!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wchodzicie do niezwykłego świata, zamieszkanego przez nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnący kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzecie wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.

Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy