Wielka Pobudka w Magicznych Ogrodach

Wielka Pobudka w Magicznych Ogrodach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Z tej okazji Magiczne Ogrody przygotowały dla wszystkich swoich gości wiele wyjątkowych zabaw i atrakcji. Będziecie mogli bawić się z Mordolami, Wróżkami Smużkami w ich wspaniałym zamku, Magicznymi Patkami, Bulwiakami, Krasnoludami i pozostałymi mieszkańcami baśniowego świata. Odbędą się także zapierające dech w piersiach pokazy kaskaderskie połączone z budzeniem Króla Eryka, który zaspał na Wielkie Otwarcie.

Jeśli lubisz spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu, nie może Cię zabraknąć podczas długiego weekendu w Magicznych Ogrodach! Wydarzenie rozpocznie się 29 kwietnia i potrwa aż do 7 maja!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony na podstawie oryginalnej, baśniowej historii. Poznasz ją, wędrując przez niezwykłe krainy, które zamieszkały fantastyczne istoty. W tej ekscytującej podróży po baśniowym świecie przemierzysz urokliwe tereny, porośnięte zieloną trawą i bujną, kolorową roślinnością.


Adres do Magicznych Ogrodów: Trzcianki 92, 24-123 Janowiec

Godziny otwarcia w długi weekend: Od piątku 29.04 do niedzieli 7.05: 10:00 – 19:00 www.magiczneogrody.com www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy