Usłysz to w Magicznych Ogrodach!

Usłysz to w Magicznych Ogrodach!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1757]


Spod Magicznej Wiśni na Dziedzińcu Bulwiaki zabiorą gości w niezwykłą podróż pod hasłem „Dźwięki Ogrodu”. Podczas wędrówki przez park mali i duzi dowiedzą się więcej o życiu tych magicznych istot, które odbierają świat za pomocą słuchu. Usłysz Bulwiakowe opowieści: pilota motyli, sprzedawcy na straganie, ogrodnika, a także cyrkowca.

W  niedzielę  zapraszamy  Cię  do  wzięcia  udziału  w  magicznym  koncercie  przestrzennym, podczas którego będziesz mógł usłyszeć muzykę graną na żywo przez wybitnych instrumentalistów. Świętuj razem z nami! Czekamy na Ciebie!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną   baśniową  historię.   Wśród   drzew,   tysięcy   kwitnących  kwiatów  i   krzewów schronienie  znalazły  tajemnicze,  nieznane  istoty:  psotliwe  Mordole,  prastare  Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i Smoki.

W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Możesz udać się na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczysz się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniesz oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

W Magicznych Ogrodach są też miejsca, w których możesz zjeść obiad, wypić kawę albo zorganizować piknik na trawie. Ogród jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla rodzin z dziećmi dostępne są wygodne toalety z przewijakami. Parking Magicznych Ogrodów jest w stanie pomieścić ponad 1000 samochodów.

Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy