Odkryj Wodny Świat i poznaj jego mieszkańców!

Odkryj Wodny Świat i poznaj jego mieszkańców!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1746]


Magiczne Ptaki z okazji swojego święta przygotowały dla wszystkich gości moc wodnych atrakcji. Zamknij w dłoniach tysiące maleńkich baniek unoszących się nad Ogrodami lub wyczaruj największą z nich podczas Turnieju Baniek Mydlanych. Zobacz na własne oczy niezwykłe pokazy tańca w wodnych kręgach. Przyłącz się do zabawy, w przeciwnym razie nie ujdzie Ci to na sucho!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów i krzewów schronienie znalazły tajemnicze, nieznane istoty: psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i Smoki.

W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Możesz udać się na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczysz się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniesz oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

W Magicznych Ogrodach są też miejsca, w których możesz zjeść obiad, wypić kawę albo zorganizować piknik na trawie. Ogród jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla rodzin z dziećmi dostępne są wygodne toalety z przewijakami. Parking Magicznych Ogrodów jest w stanie pomieścić ponad 1000 samochodów.

Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy