Odkryj Tajemnicę Zorana w Magicznych Ogrodach!

Odkryj Tajemnicę Zorana w Magicznych Ogrodach!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


[gallery id=1759]


Zapierające dech w piersiach pokazy Teatru Ognia Arche odbędą się w godzinach: Piątek (14 sierpnia): 20:00 i 22:00

Sobota (15 sierpnia): 18:00, 20:45 i 22:30

Niedziela (16 sierpnia): 14:00, 16:00 i 18:00

Niesamowity pokaz sztucznych ogni odbędzie się w sobotę o godz. 21:00.

Wyruszcie w niezapomnianą podróż, aby poznawać, odkrywać i doświadczać. Zobaczcie emocjonujący występ Teatru Ognia, przedstawiający historię Magicznych Ogrodów oraz brawurowe pokazy władania mieczem i tarczą wykonywane przez Krasnoludy. Podziwiajcie spektakularny pokaz sztucznych ogni, który rozświetli niebo nad parkiem.

Odkryjcie to, co nieznane i cieszcie się każdą chwilą. Podążajcie za mapą, na której czarodziej Zoran wskazał miejsca, gdzie czekają na Was specjalne zadania. W ich wykonaniu pomogą Wam mieszkańcy Magicznych Ogrodów. Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, Bulwiaki i Krasnoludy w zamian za wspólne chwile oznaczą Waszą mapę wyjątkowymi pieczęciami. Litery z poszczególnych pieczęci utworzą słowo-klucz, dzięki któremu otrzymacie niespodziankę od Czarodziejki Tuuli – ukochanej Zorana.

Najbliższy weekend w Magicznych Ogrodach na długo pozostanie w Waszej pamięci! Przygotowaliśmy atrakcje, które pozwolą Wam przenieść się do nadzwyczajnego świata baśni, pełnego wyzwań, zagadek i tajemnic. Do zobaczenia!


Magiczne Ogrody / Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/magiczne1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96