Magiczne Ogrody: Wielka Bitwa – Alatus u bram!

Magiczne Ogrody: Wielka Bitwa – Alatus u bram!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Magicznym Ogrodom grozi niebezpieczeństwo! Alatus Mortis i jego bestie szykują atak na Krasnoludzki Gród! Jeśli uda się im go zdobyć, cały świat baśni będzie zagrożony! Podczas wydarzenia Magiczne Ogrody przygotowały dla swoich gości wiele gier i atrakcji! Chętni będą mogli wziąć udział w szkoleniu i zdecydować do której drużyny chcą dołączyć - do walecznych i honorowych rycerzy Króla Eryka, a może przebiegłych i niezłomnych bestii Araga?

Jaki los czeka Magiczne Ogrody? Kto zwycięży? Czy dzielni wojownicy Króla Eryka powstrzymają siły ciemności? Jeśli chcecie się przekonać, to wybierzcie się cała rodziną do Magicznych Ogrodów i stańcie się częścią niezwykłej opowieści!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony na podstawie oryginalnej, baśniowej historii. Poznasz ją, wędrując przez niezwykłe krainy, które zamieszkały fantastyczne istoty. W tej ekscytującej podróży po baśniowym świecie przemierzysz urokliwe tereny, porośnięte zieloną trawą i bujną, kolorową roślinnością.

Adres do Magicznych Ogrodów: Trzcianki 92, 24-123 Janowiec

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do niedzieli - 10:00 – 19:00

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy