Dzień Dziecka w Magicznych Ogrodach

Dzień Dziecka w Magicznych Ogrodach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1642]

Mieszkańcy Magicznych Ogrodów z okazji Dnia Dziecka ogłaszają dziewięciodniowe Święto Radości! Król Krasnoludów przygotował na ten czas specjalne pokazy musztry i kowalstwa. Klan smoczych jeźdźców ze smokiem Edanem na czele - szykuje się do wyścigów smoków i wielkiej parady. Mordole niestrudzenie ćwiczą swój taniec, by jak najszybciej pokazać go dzieciom. Każde spotkanie z najmłodszymi sprawia mieszkańcom Magicznych Ogrodów ogromną radość. Radość, która mierzona jest ilością dziecięcych uśmiechów.

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Został stworzony na podstawie oryginalnej historii. Mieszkają w nim fantastyczne istoty: Smoki, Bulwiaki, Mordole, Wróżki Smużki, Robanki i Krasnoludy.

W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Przejedziecie kolejką przez Kwiatową Dolinę, będziecie bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczycie się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniecie oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

W parku są też miejsca, w których możecie zjeść obiad, wypić kawę albo zorganizować piknik na trawie. Ogród jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla rodzin z dziećmi dostępne są wygodne toalety z przewijakami. Parking Magicznych Ogrodów jest w stanie pomieścić ponad 1000 samochodów.

Źródło: Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy