Długi czerwcowy weekend w Magicznych Ogrodach

Długi czerwcowy weekend w Magicznych Ogrodach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1661]

Mieszkańcy Magicznych Ogrodów z radością przygotowują się do spotkania z dziećmi. Nie mogą doczekać się wspólnej zabawy w baśniowej krainie. Zobacz na własne oczy pokazy musztry i kowalstwa w Krasnoludzkim Grodzie. Dołącz do smoka Edana i weź udział w wyścigu smoczych jeźdźców. Naucz się nowego tańca Mordoli i pokaż go całej swojej rodzinie. Spraw radość swoim bliskim i już dziś zaplanuj wyjazd!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Został stworzony na podstawie oryginalnej historii. Mieszkają w nim fantastyczne istoty: Smoki, Bulwiaki, Mordole, Wróżki Smużki, Robanki i Krasnoludy.

W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Przejedziecie kolejką przez Kwiatową Dolinę, będziecie bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczycie się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniecie oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

W Magicznych Ogrodach są też miejsca, w których możecie zjeść obiad, wypić kawę albo zorganizować piknik na trawie. Ogród jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dla rodzin z dziećmi dostępne są wygodne toalety z przewijakami. Parking Magicznych Ogrodów jest w stanie pomieścić ponad 1000 samochodów.

Źródło: Magiczne Ogrody

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy