Co Za Jazda! - tak bawiliśmy się w Jagodnie!

Co Za Jazda! - tak bawiliśmy się w Jagodnie!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJKolorowy peleton spotkał się na parkingu przed redakcją Radia Rekord na ul. Okulickiego 39. Pogoda dopisała i prawie 200 osób udało się w podróż nad zalew do Jagodna. Trasę, jak zwykle, ułożył Paweł Szerszeń, autor bloga „Rowerem za grosze”. - Układając trasę zwracam uwagę na to, żeby to była droga dobra dla każdego, zróżnicowana, trochę asfaltem, trochę szutrem. Oczywiście ważne też są walory widokowe a także staram się nie pomijać ciekawostek związanych z historią okolic Radomia - wyjaśnił bloger.

Co Za Jazda!- Jagodno


Peleton po urokliwej przejażdżce dojechał do mety usytuowanej nad zalewem w Jagodnie. Gdzie odbył się tradycyjny piknik, na którym nie zabrakło ogniska z kiełbaskami oraz konkursów z nagrodami. Zresztą, jak to wyglądało mogą Państwo zobaczyć w materiale video i w galerii zdjęć.


W najbliższą niedzielę (14 maja) jedziemy do Pionek! Żeby zgłosić się do wyprawy wystarczy wysłać SMS o treści: jazda.pionki.imienazwisko na nr 7248. Koszt SMS-a to 2,46 zł brutto. Otrzymacie SMS zwrotny. Należy go zachować i okazać podczas rejestracji na starcie. Koniecznie więc zabierzcie na Co Za Jazda! telefon komórkowy! Cały dochód ze zgłoszeniowych sms-ów przeznaczamy na akcję charytatywną - wsparcie chorego dziecka. WARTO BYĆ AKTYWNYM, WARTO POMAGAĆ!  Więcej o najbliższej wyprawie pisaliśmy - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy