Wakacyjny wyjazd studencki do Bułgarii!

Wakacyjny wyjazd studencki do Bułgarii!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Tegoroczna edycja odbędzie się w Bułgarii, gdzie kurorty ze względu na swoją atrakcyjność oraz sprzyjający klimat są o tej porze roku jeszcze pełne turystów. Festiwal obfitować będzie w występy znanych artystów zarówno polskiej jak i bułgarskiej sceny muzycznej i będzie mieć formę wymiany kulturowej środowisk studenckich.

Imprezę otworzy Chonabibe Sound - zespół muzyczny będący kontynuacją twórczości nowego pokolenia artystów lubelskich. Energiczne połączenie wielu inspiracji niedających się zamknąć w ramach jednego gatunku muzycznego - elektronika, klasyczna perkusja, syntezatory, sample i organiczny beatbox w połączeniu z wokalami Jahdeck’a i Fat Matthew tworzą band w nowoczesnej formule. Będzie to jedynie rozgrzewka przed iście hip-hop’ową ucztą – następni pałeczkę przejmą DJ Abdool i Numer Raz. W duecie działają od ponad 6 lat – w tym czasie zaliczyli występy na największych polskich i europejskich festiwalach kultury hip-hop. Finałowy występ należeć będzie do laureatów takich nagród jak: VIVA Comet  oraz  Eska  Music Award w kategorii „Zespół  Roku”, WOW! Music Award” oraz MTV European Music Award. AFROMENTAL – tak się nazywa grupa – tworzy siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych artystów. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu – jest to mieszanka funky, soul’u, R&B, hip-hop’u, popu i rock’a. Spośród Bułgarskich wykonawców, jakich będzie można usłyszeć w Albenie szczególnie polecamy koncert artysty o pseudonimie Grafa – finalisty 54 edycji Eurowizji.

Wydarzeniom muzycznym towarzyszyć będą liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Zobacz zwiastun!


Każdego dnia będzie można wziąć udział w serii warsztatów – tanecznych, DJ-skich, beat-box’owych, filmowych, oraz fotograficznych, które poprowadzone zostaną przez zaproszonych artystów, instruktorów i wykładowców. W planie również jam graffiti oraz zawody sportowe m.in. skimboard’owe.

Wizyta na półwyspie bałkańskim to również świetna okazja by odkryć najpiękniejsze zakątki takich miast jak Varna – która nosi miano morskiej stolicy Bułgarii, Bałczik – słynący z jednego z największych w Europie parków botanicznych, oraz wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Nessebar.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie:

http://studentcamp.pl/camp_czd10


Zobacz relację z poprzedniej edycji!


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_student/zajawka_camp.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96