Ruszyła Słoneczna Szkoła Tańca

Ruszyła Słoneczna Szkoła Tańca
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Paulina Biernat

Wielka atrakcja dla pasjonatów tańca! W Aquaparku ruszyły zapisy do Słonecznej Szkoły Tańca. Merytoryczną opiekę nad szkołą objęła Paulina Biernat - uczestniczka programu „Taniec z Gwiazdami”.

Szkoła w swojej ofercie posiada zajęcia taneczne zarówno dla dzieci w wieku 7-10 lat, jak i dla dorosłych.  Dorośli mogą korzystać również z zajęć tanecznych typu „social dance”, które umożliwiają relaks i dobrą zabawę w miłym towarzystwie. Słoneczna Szkoła Tańca zadbała także o to, żeby płeć piękna mogła swobodnie poczuć się na zajęciach. Dlatego też proponuje zajęcia skierowane dla kobiet, jak: Lady Styling czy Salsa, które pozwalają wyzbyć się kompleksów, modelować sylwetkę i poprawić samopoczucie.

-Zajęcia w Słonecznej Szkole Tańca są dopełnieniem naszej oferty. Teraz w Aquaparku w Centrum Słonecznym można nie tylko popływać, poćwiczyć w klubie fitness czy zaznać relaksu na saunach. Zapraszamy na zajęcia taneczne, które są doskonałą alternatywą dla tych, którzy chcą dbać o sylwetkę i cenią dobrą zabawę. - mówi Karolina Czarnecka z Aquaparku w Centrum Słonecznym.

Raz w miesiącu w Słonecznej Szkole Tańca odbywają się warsztaty z Pauliną Biernat, która zajmuje się również merytoryczną opieką nad wszystkimi zajęciami oraz szkoli instruktorów.


Każdy, kto przyprowadzi do Słonecznej Szkoły Tańca swojego znajomego, odbierze bezpłatną wejściówkę na zajęcia.


Paulina Biernat dwukrotnie gościła w tym roku w Galerii Słonecznej. Występowała podczas pokazów promujących taniec wraz ze Stefano Terrazzino i Pawłem Stalińskim.


Kliknij i dowiedz się więcej: Wywiad z Pauliną Biernat i Stefano Terrazzino

Więcej informacji:

Karolina Czarnecka - telefon: 601 850 416;


karolina.czarnecka@aquapark-radom.plźródło: Aquapark w Centrum Słonecznym

red. D.T.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy