Dwa złote medale dla radomskich tancerzy!

Dwa złote medale dla radomskich tancerzy!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Jedna z największych i najbardziej znaczących imprez tanecznych w Polsce odbyła się 6 grudnia w Mikołajkach. "Światowy Tydzień Tańca" przyciąga na turnieje tancerzy nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. Radomscy tancerze ze Szkoły Tańca "Rockstep" zaprezentowali ponownie klasę i wywalczyli złote medale. Złoto zdobyła Patrycja Winiarska w kategorii solo dziewcząt dorosłych - HIP HOP oraz Jakub Błędowski z Patrycją Winiarską w kategorii duet dorośli - HIP HOP. Brązowy medal zdobył Jakub Błędowski w kategorii solo chłopcy dorośli HIP HOP. A finałowe IV miejsce wywalczyły Natalia Krzyk i Weronika Wnukowska w kategorii duet juniorski - HIP HOP. 


- W turnieju brało udział czterech tancerzy z naszej szkoły. Po raz kolejny udowodnili swój kunszt taneczny i świetną formę. Jeżeli chodzi o przygotowania do tego właśnie turnieju, muszę podkreślić że nie trwały one zbyt długo - nie mieliśmy zbyt wiele czasu na dodatkowe zajęcia. Mimo to po raz kolejny odnieśliśmy ogromny sukces i do Radomia ponownie przywieźliśmy złoto. Muszę nadmienić, iż uwielbiam te wyjazdy z moimi tancerzami - potrafią wspaniale się bawić i stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Wyjazdy takie świetnie integrują i mam nadzieję, że również motywują do pracy - relacjonuje Tomasz Giermuda, trener i właściciel Szkoły Tańca Rockstep. 

To kolejne złote medale, jakie zdobyli radomscy tancerze na mistrzostwach. Ostatnio podczas XIX Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle w Twardogórze, które odbyły się 18 listopada, do Radomia trafiło aż siedem medali, w tym dwa złote.

Dorota Trojanowska/Fot. Szkoła Tańca Rockstep

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy