baner

Sportowa Czwórka zakończyła rundę zwycięstwem

Radomianki pokonały wysoko zespół FC Katowice. Tym samym kończą rundę jesienną na szóstym miejscu w tabeli I ligi kobiet, Zamłynie jest ostatnie.

LUKS Sportowa Czwórka Radom zdeklasowała drużynę FC AZS AWF II Katowice pokonując rywalki aż 6:1! Już do przerwy gospodynie prowadziły różnicą pięciu bramek, a pierwsza z nich padła w 1 minucie gry. Przewaga zawodniczek z Radomia była niepodważalna. Rywalki nie były w stanie nawet na chwilę zagrozić odebraniem punktów w tym meczu. Jest to doskonałe zakończenie rundy przez "Luksiary". Zupełnie w innej sytuacji jest natomiast drużyna Zamłynia Radom. Przegrały 4:6 z Podgórzem Kraków. Kolejna porażka sprawia, że podopieczne Andrzeja Pluty okupują ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

SPORTOWA CZWÓRKA RADOM
- FC AZS AWF II KATOWICE 6:1 (5:0) Bramki: Adamska (1.), Zielińska (31.), Nowakowska (35.), Grajko (40.), Michałowicz (44.), Markowska (75.) - (60.).

ZAMŁYNIE RADOM
- PODGÓRZE KRAKÓW 4:6 (0:2) Bramki: Sławińska 63, Janicka 66, Biernat 69 (samobójcza), Madejska 90 - Frączek 5, 60, Żak 33 (karny), Kurek 7, 77, 89

red. P J, źródło: radomsport.pl

Polecany artykuł

Okazałe zwycięstwo Radomiaka w Sieradzu W meczu 15 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Radomiak Radom pokonał na wyjeździe...