Pionki. Bożonarodzeniowy kiermasz rękoDzieło

Pionki. Bożonarodzeniowy kiermasz rękoDzieło
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Wszystko, co pomysłowe i oryginalne znajdziecie na kiermaszu rękoDzieła, który po raz kolejny odbędzie się w niedzielę, 22 listopada organizowanego w Pionkach przez Centrum Aktywności Lokalnej. Zapraszamy w godz. od 10 do 17. Planowane są bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Każdego roku przybywa chętnych, którzy chcą się przyłączyć do grona wystawców. - Do tej pory  chęć udziału zgłosiło już ponad 40 osób, które pokażą swoje wyroby. Bardzo nas cieszy, że z edycji na edycję mamy coraz większe zainteresowanie  - mówi Alicja Gryz-Wasil z CAL.  

W ramach kiermaszu przewidywane są także dodatkowe atrakcje. Będą to warsztaty rękodzieła. Od godz. 11 do 12 dzieci będą pracować  nad „Eco ozdobami świątecznymi”. - Natomiast między 13 a 14 zapraszamy wszystkich dorosłych na warsztat „Kreatywne pakowanie prezentów” - dodaje Alicja Gryz-Wasil. Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia między 11 a 14 pokonkursowej wystawy „Inspiracja płynie z tradycji”.

Kiermasz stanowi wspaniałą okazję do nabycia pięknych i niepowtarzalnych stroików, ozdób czy serwetek. Tylko na nim można podpatrzeć różne techniki zdobienia z filcu, masy solnej, papierowej i innych. Wszystkich pasjonatów ozdób na pewno zainteresują naszyjniki, broszki, fantazyjne nakrycia głowy, świeczki czy obrazy.

MO / fot. CAL

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy