Wysokie zwycięstwo Uniwersytetu

Wysokie zwycięstwo Uniwersytetu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Galeria zdjęćRadomianie naciskali na rywali już od pierwszych minut spotkania. Stosunkowo szybko gospodarze wyszli na pięciobramkowe prowadzenie 7:2, a później spokojnie kontrolowali przebieg gry. Po pierwszy 30 minutach podopieczni Mariusza Greli prowadzili 17:9. Aż osiem bramek przewagi pozwoliło radomianom na pełną kontrolę drugiej odsłony pojedynku. Nasi szczypiorniści grają na luzie jeszcze podwyższyli wynik i ostatecznie wygrali ten pojedynek 32:19.

Po raz kolejny najlepszym strzelcem radomskiego zespołu był Piotr Rojek. Nasz zawodnik tym razem zapisał na swoim koncie siedem bramek. Z jednym trafieniem mniej spotkanie zakończył Grzegorz Mroczek.

Po tym pojedynku Uniwersytet Radom zajmuje szóste miejsce w tabeli II ligi. Radomianie w dziewięciu spotkaniach odnieśli siedem zwycięstw i zanotowali dwie porażki. Podopieczni Mariusza Greli w ligowym zestawieniu mają tyle samo zdobytych punktów co trzeci w tabeli AZS UW Warszawa. Radomianie są gorsi od rywali jedynie bilansem bramek.

W kolejnej serii gier Uniwersytet Radom zmierzy się na wyjeździe z UMKS Trójką Ostrołęka. Spotkanie odbędzie się w przyszły weekend.

KS Uniwersytet Radom - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 32:19 (17:9)

KS Uniwersytet Radom: Drabik, Sulima - Rojek 7, Mroczek 6, Flisak 4, Pomiankiewicz 4, Krzywkowski 4, Cupryś 3, Socha 1, Dziura 1, Mierzwiak 1, Pawelec 1, Sułecki, Włoskiewicz

KD / fot. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy