Uniwersytet wygrywa piąty mecz z rzędu!

Uniwersytet wygrywa piąty mecz z rzędu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Przed startem tego sezonu radomscy szczypiorniści obiecywali awans i jak na razie słowa dotrzymują. Zespół prowadzony przez Mariusza Grelę gra jak z nut i wygrywa mecz za meczem. Przed tygodniem radomianie pokonali groźny AZS UW Warszawę, a teraz pokonali kolejnego kandydata do awansu Politechnikę Anilana Łódź.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Spotkanie w Łodzi było wyrównane tylko przez osiem minut. Po tym czasie radomianie uciekli bezradnym gospodarzom. Kluczem do zwycięstwa okazała się żelazna dyscyplina w obronie. W pierwszej połowie spotkania „Uniwerek” stracił tylko 11 bramek, a zaaplikował rywalom aż 17 goli. Po przerwie radomianie kontrolowali przebieg gry i jeszcze powiększyli swoje prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się 10-bramkowym zwycięstwem Uniwersytetu 34:24.

Najlepszym strzelcem spotkania był Damian Cupryś, który zdobył osiem goli. Jedno trafienie mniej zanotował Mateusz Szmulik, a z sześcioma bramkami na koncie mecz zakończył Mateusz Wiak.

Po tym zwycięstwie Klub Sportowy Uniwersytet Radom umocnił się na prowadzeniu w tabeli II ligi. W pięciu spotkaniach radomianie zanotowali komplet zwycięstw i wyraźnie przewodzą stawce. W szóstej kolejce radomianie będą pauzować, a wrócą do gry dopiero 22 października domowym spotkaniem z ChKS Łódź.

Politechnika Anilana Łódź – KS Uniwersytet Radom 24:34 (11:17)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy