Uniwersytet przegrał z Ostrovią

Uniwersytet przegrał z Ostrovią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Pierwsze dwa spotkania na boiskach I ligi radomianie rozgrywali na wyjazdach. Na inaugurację pokonali MKS Wieluń, a następnie ulegli MTS-owi Chrzanów. Po tych wojażach radomianie w końcu zawitali na własny obiekt na mecz z KPR-em Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

Niestety niedzielny mecz nie ułożył się po myśli gospodarzy. Podopieczni Mariusza Greli nie mogli złapać wiatru w żagle i od początku musieli gonić wynik. Już po pierwszej połowie „Uniwerek” przegrywał różnicą czterech bramek 14:18. A po zmianie stron nie udało im się zniwelować strat. W ostatnich minutach goście jeszcze mocniej odjechali radomianom i ostatecznie wygrali 38:30.

Uniwersytet Radom - Ostrovia Ostrów Wielkopolski


Po trzech kolejkach radomianie zajmują 11. miejsce w tabeli I ligi. Następne spotkanie Uniwersytet rozegra w sobotę, 30 września, kiedy to na wyjeździe zmierzy się z LKPR-em Moto-Jelcz Oławą.

KS Uniwersytet Radom – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 38:30

KS Uniwersytet Radom: Sulima, Markowski, Baran – Wiak 5, Włoskiewicz 5, Kubajka 4, Kowalczyk 4, Pomiankiewicz 3, Jurgielewicz 3, Szmulik 2, Mroczek 2, Gruszczyński 1, Banaczek 1, Pawele, Socha


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy