Uniwersytet nie dał szans warszawskiej drużynie!

Uniwersytet nie dał szans warszawskiej drużynie!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomianie do stolicy Polski jechali z jednym calem - zwycięstwo! Rywalem w ostatnią niedzielę (12 lutego) była drużyna AZS AWF Warszawa, która nie poradziła sobie z rozpędzonym zespołem Mariusza Greli. KS Uniwersytet Radom w derbach Mazowsza, wygrał aż jedenastoma bramkami!

Mecz w Warszawie rozpoczął się idealnie dla zespołu z Radomia. Uniwersytet już od pierwszych piłek meczu, zaczął dyktować warunki gry na terenie przeciwnika. Podopieczni Mariusza Greli sukcesywnie budowali przewagę, która po pierwszej połowie wynosiła sześć bramek (12:18).

W drugiej części gry podopieczni Mariusza Greli nie zwalniali tempa i sukcesywnie powiększali swoją przewagę. Gospodarze nie mieli argumentów, by przeciwstawić się liderowi II ligi szczypiornistów i przegrali niedzielny pojedynek 29:40, a KS Uniwersytet Radom zaliczył 13 zwycięstwo z rzędu w lidze! Najskuteczniejszym zawodnikiem i prawdziwym liderem KS Uniwersytetu Radom był Mateusz Wiak, który dla swojego zespołu w Warszawie zdobył aż 12 bramek! 

Teraz przed radomskim zespołem tydzień kolejnych treningów, który zostanie zakończony  pojedynkiem z KKS Włókniarz Konstantynów, przed własną publicznością w sobotę 18 lutego.

AZS AWF Warszawa - KS Uniwersytet Radom 29:40 (12:18)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy